Juventus shpenzon 126 milionë euro për tri super përforcime

Juventus shpenzon 126 milionë euro për tri super përforcime

juvetusJuventus planifikon të sjellë përforcime të mëdha në ekip, gjatë afatit kalimtar të verës.
Juventus do të bëjë përforcime të mëdha, gjatë afatit kalimtar të verës.
E përditshmja sportive italiane “Corriere dello Sport” raporton se “Bianconerët” do të fitojë së paku 126 milionë euro nga rrugëtimi deri në finalen e Ligës së Kampionëve.juventusi
Ato do të investohen në përforcime ku tashmë janë zbuluar emrat e tre futbollistëve që mund të transferohen në Torino, përcjell “lajmi.net”.
Mesfushori i Bayern Munichut, Diego Costa, ai i Barcelonës, Andre Gomes dhe mbrojtësi i Milanit, Mattia De Sciglio janë tri përforcimet e mundshme të Juventusit për sezonin e ri./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*