Vesa sot feston datëlindjen

Vesa sot feston datëlindjen

vesa lumaKëngëtarja Vesa Luma shënon sot 31 vjetorin e lindjes.
Me rastin e kësaj ditë të vecantë për të ajo ka marrë edhe shumë urime nga familjarët dhe miqtë e saj, Ndër urime më të bukura pa dyshim që ishte ai nga bashkëshorti i saj Big Basta, me të cilin Vesa ka edhe një djalë me emrin Lian.vesa1
Vesa Luma njihet si një këngëtare me një karrierë kogja të bujshme.
Vesa deri më sot ka të realizuara gjithsej 42 këngë dhe tri albume, ndërsa së fundmi ka paralajmëruar edhe projektin e saj më të ri muzikor. E që pritet të publikohet shumë shpejt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*