Lajmet e fundit
Dardan Berisha puthet me ish të dashurën e Getit

Dardan Berisha puthet me ish të dashurën e Getit

8Dardan Berisha mesa duket ka gjetur një mënyrë shumë të mirë për ta festuar fitoren e mbrëmshme kundër BC Astana.

Lojtari i klubit basketbollistik Prishtina, Dardan Berisha mesa duket ka gjetur një mënyrë shumë të mirë për ta festuar fitoren e mbrëmshme kundër BC Astana.
E mënyra më e mirë do të ishte në krahët e një bukurosheje siç është Florenta Islami apo ndryshe e njohur si ish- e dashura e reperit Getoar Selimit.
Indeksonline merr vesh që dyshja janë parë mbrëmë në njërin nga lokalet e Prishtinës, DPZ duke u puthur dhe shumë të afërt me njëri tjetrin.
Basketbollisti kosovar njihet për lidhjet e tija me bukuroshet Elida Rudi dhe Adelina Tahirin.