Lajmet e fundit

Cool

Linda nuk shkon në finale të Eurovizionit

Në mesin e 18 shteteve garuese në natën e sotme ishte edhe Shqipëria, e cila u përfaqësua me këngën “World”, të interpretuar nga këngëtarja Lindita Halimi. Ndonëse performanca e saj ishte e suksesshme dhe rrëmbeu duartrokitjet e publikut në sallë, ajo nuk ka arritur që të mbledh votat e duhura nga publiku dhe juria për tu kualifikuar në natën finale ... Read More »

Zbulohet shkaktari i vdekjes së Princit

Mbidoza e substancës së quajtur “Opioid” ka shkaktuar vdekjen e këngëtarit 57 vjeçarit, Prince. Burimet të afërta me hetuesit thonë se mbidoza e asaj substance ka shkaktuar vdekjen e Princit, i cili u gjet i vdekur me 21 prill të këtij viti, në banesën e tij në Minneapolis. Hetuesit kanë intervistuar gjithashtu edhe doktorin, i cili kishte kontrolluar këngëtarin 57 ... Read More »

Grave të martuara aspak nuk ju mungojnë këto gjëra rreth seksit

Ndryshe nga vajzat e pamartuara, gratë e martuara kanë shumë më pak brenga se një kohë. Tani, ato nuk brengosen se a do të munden ta gjejnë fatin e jetës, si do të duket ai, e shumë e shumë tjerash. Sidoqoftë, në mesin e këtyre gjërave janë edhe disa “brenga” që i kanë pasur dikur, por që tani aspak nuk ... Read More »

Rita Ora tashmë edhe aktore

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora është duke marrë pjesë në xhirimet e filmit “Fifty Shades Darker”, i cili është vazhdimi i filmit “Fifty Shades of Grey”. Rita në këtë episod luan rolin e Mia Grey, gjë që e ka bërë Ritën të kthehet në bionde tipike. Ajo përmes një njoftimi në rrjete sociale ka njoftuar të gjithë se ... Read More »

Bleona nudo në vaskë

Këngëtarja Bleona Qereti që nga koha që është bërë e famshme edhe në Amerikë, ajo ka ardhur me fotografi nga me të ndryshmet nudo. Një tjetër e tillë, është publikuar në rrjetet sociale në të cilën ajo shihet se është në një vaskë luksoze, e zhveshur e tëra, duke mbuluar me duar vetëm pjesët intime të trupit, Madje, këngëtarja ngjante ... Read More »

Adele publikun hitin e ri të saj, me siguri se do të ju pëlqejë (Video)

“Send My Love (To Your New Lover)” quhet kënga e re e këngëtares së famshme britanike, Adele. Këngë është publikuar para disa orësh duke marrë 500 mijë shikime që në start të lansimit të saj në Youtube. Hiti i ri është pjesë e albumit “25” që ishte lansuar në tetorin e vitit të kaluar. Videoklipi është bërë në Londër me ... Read More »

Blake Lively tregon se nga kush është frymëzuar për dukjen e saj

Aktorja Blake Lively ka bërë shaka teksa ka treguar se ajo merr frymëzimin e saj të modës nga një “shejtan” i Disneyt. Aktorja ka ndarë një fotografi në të cilën dëshiron të duket si një nga imazhet e Disney-t që është “Ursula” nga The Little Mermaid. “Gjithkush mendon se unë kam qenë e frymëzuar nga princeshat. Sikur ta dinin…”, ka ... Read More »

Kush është modelja shqiptare me të pasmet më seksi?

Haffia Mira është modele kosovare e cila jeton dhe vepron në Nju Jork. Mira është 24 vjeçare dhe shquhet për format bomastike të trupit të saj, e posaçërisht për të pasmet e saj superseksi, shkruan Indeksonline. Në një foto të postuar në profilin personal në Instagram, ajo ka pozuar mjaftë seksi ku fokusohen të pasmet e saj shpërthyese. Read More »

Fjolla Morina ekspozon gjoksin shpërthyes (Foto)

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina është në përgatitje të klipit të saj të ri. Ajo është e njohur për format e saj shpërthyese dhe fotot provokuese, shkruan Indeksonline. Fjolla në llogarinë e saj personale në Instagram ka publikuar sekuenca nga videoklipi i ri në të cilën shihet gjoksi i saj bombastik. Read More »

Pas fotove erotike, Rovena vjen në Prishtinë (Foto)

Këngëtarja nga Shqipëria, Rovena Stefa pas realizimit të fotosesionit erotik është parë duke shijuar rrezet e Diellit në Prishtinë. Në kohën e fundit ajo ishte pjesë e portaleve rozë me publikimin e disa fotove erotike në të cilat ekspozoi asetet e saj në mënyrë mjaftë provokative, Duket se nevoja për relaksim dhe ndryshim të ambientit, mbase edhe për gjëra të ... Read More »