Lajmet e fundit

Cult

Linda nuk shkon në finale të Eurovizionit

Në mesin e 18 shteteve garuese në natën e sotme ishte edhe Shqipëria, e cila u përfaqësua me këngën “World”, të interpretuar nga këngëtarja Lindita Halimi. Ndonëse performanca e saj ishte e suksesshme dhe rrëmbeu duartrokitjet e publikut në sallë, ajo nuk ka arritur që të mbledh votat e duhura nga publiku dhe juria për tu kualifikuar në natën finale ... Read More »

Zbulohet shkaktari i vdekjes së Princit

Mbidoza e substancës së quajtur “Opioid” ka shkaktuar vdekjen e këngëtarit 57 vjeçarit, Prince. Burimet të afërta me hetuesit thonë se mbidoza e asaj substance ka shkaktuar vdekjen e Princit, i cili u gjet i vdekur me 21 prill të këtij viti, në banesën e tij në Minneapolis. Hetuesit kanë intervistuar gjithashtu edhe doktorin, i cili kishte kontrolluar këngëtarin 57 ... Read More »

Grave të martuara aspak nuk ju mungojnë këto gjëra rreth seksit

Ndryshe nga vajzat e pamartuara, gratë e martuara kanë shumë më pak brenga se një kohë. Tani, ato nuk brengosen se a do të munden ta gjejnë fatin e jetës, si do të duket ai, e shumë e shumë tjerash. Sidoqoftë, në mesin e këtyre gjërave janë edhe disa “brenga” që i kanë pasur dikur, por që tani aspak nuk ... Read More »

Rita Ora tashmë edhe aktore

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora është duke marrë pjesë në xhirimet e filmit “Fifty Shades Darker”, i cili është vazhdimi i filmit “Fifty Shades of Grey”. Rita në këtë episod luan rolin e Mia Grey, gjë që e ka bërë Ritën të kthehet në bionde tipike. Ajo përmes një njoftimi në rrjete sociale ka njoftuar të gjithë se ... Read More »

Bleona nudo në vaskë

Këngëtarja Bleona Qereti që nga koha që është bërë e famshme edhe në Amerikë, ajo ka ardhur me fotografi nga me të ndryshmet nudo. Një tjetër e tillë, është publikuar në rrjetet sociale në të cilën ajo shihet se është në një vaskë luksoze, e zhveshur e tëra, duke mbuluar me duar vetëm pjesët intime të trupit, Madje, këngëtarja ngjante ... Read More »

Adele publikun hitin e ri të saj, me siguri se do të ju pëlqejë (Video)

“Send My Love (To Your New Lover)” quhet kënga e re e këngëtares së famshme britanike, Adele. Këngë është publikuar para disa orësh duke marrë 500 mijë shikime që në start të lansimit të saj në Youtube. Hiti i ri është pjesë e albumit “25” që ishte lansuar në tetorin e vitit të kaluar. Videoklipi është bërë në Londër me ... Read More »

Blake Lively tregon se nga kush është frymëzuar për dukjen e saj

Aktorja Blake Lively ka bërë shaka teksa ka treguar se ajo merr frymëzimin e saj të modës nga një “shejtan” i Disneyt. Aktorja ka ndarë një fotografi në të cilën dëshiron të duket si një nga imazhet e Disney-t që është “Ursula” nga The Little Mermaid. “Gjithkush mendon se unë kam qenë e frymëzuar nga princeshat. Sikur ta dinin…”, ka ... Read More »

Fjolla Morina ekspozon gjoksin shpërthyes (Foto)

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina është në përgatitje të klipit të saj të ri. Ajo është e njohur për format e saj shpërthyese dhe fotot provokuese, shkruan Indeksonline. Fjolla në llogarinë e saj personale në Instagram ka publikuar sekuenca nga videoklipi i ri në të cilën shihet gjoksi i saj bombastik. Read More »

Pas fotove erotike, Rovena vjen në Prishtinë (Foto)

Këngëtarja nga Shqipëria, Rovena Stefa pas realizimit të fotosesionit erotik është parë duke shijuar rrezet e Diellit në Prishtinë. Në kohën e fundit ajo ishte pjesë e portaleve rozë me publikimin e disa fotove erotike në të cilat ekspozoi asetet e saj në mënyrë mjaftë provokative, Duket se nevoja për relaksim dhe ndryshim të ambientit, mbase edhe për gjëra të ... Read More »

Ja se si puth modelja seksi, Gigi Hadid (Foto)

Njëra ndër modelet më të njohura të pistave të modës pa dyshim që është Gigi Hadid. Modelja me linjat atraktive është njëra ndër më të kërkuarat e shtëpive të modës, Shpesh herë ajo është pjesë e mediave rozë, ndërsa tashmë së fundi ka postuar një foto në llogarinë e saj personale në Instagram në të cilën shihet duke u puthur ... Read More »