Lajmet e fundit
Nis sezonin e dasmave, Dafina shkëlqen me fustan të zi

Nis sezonin e dasmave, Dafina shkëlqen me fustan të zi

5Që nga viti i kaluar, orientimi i saj në karrierën artisike ka ndryshuar.

Kjo se, këngëtarja Dafina Dauti ka filluar ta praktikoj zhanrin e muzikës popullore, duke u aktivizuar edhe me pjesëmarrje në dasma, shkruan lajmi.net
Ndonëse në vitin 2017 kishte sezonin e parë, ajo u pëlqye nga publiku pasi kishte afër 25 dasma ku këndoi.
Edhe pse vera nuk ka ardhur akoma, sezoni i dasmave për Dafinën ka nisur.
Këngëtarja ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet se po merr pjesë në një dasmë si këngëtare.
E veshur me një fustan të zi dhe një rregullim të bukur të flokëve e fytyrës, Dafina shkëlqeu me pamjen e saj.