Lajmet e fundit

Showtime

Lady Gaga sfidon Kim Kardashian

Lady Gaga e ka sfiduar hapur Kim Kardashian në Twitter ndërsa ka postuar një foto ku reklamon të pasmet e saj për miliona fansat e saj që e ndjekin online. E veshur vetëm në të brendshme me lule, Lady Gaga duket se nuk ka dashur të tregojë dhe aq format e saj të përkryera, sesa të publikojë këngën e saj ... Read More »

A do të përjashtohet Ronela nga Kënga Magjike?

Këngëtarja Ronela Hajati, ka ardhur mjaft fuqishëm këtë vit tek “Kënga Magjike” me këngën “Mos ma lsho”, një krijim i realizuar nga Elgit Doda me tekst nga vetë këngëtarja. Por, megjithëse kënga është shndërruar në një hit dhe po pëlqehet, ka zëra tjerë që thonë se kënga është e vjedhur nga versioni origjinal “Watch out for this (Bumaye)” të Major ... Read More »

Jonas Brothers fshijnë Twitterin e tyre

Grupi Jonas Brothers ka shtuar edhe më shumë spekulimet për ndarjen e tyre pasi kanë fshirë llogarinë e tyre në rrjetin social “Twitter”.Treshja e përbërë nga vëllezërit, Kevin, 25, Joe, 24, dhe 21-vjeçi Nick- së fundmi kanë anuluar koncertin e tyre të ardhshëm në Amerikë, pas raportimeve se ata kanë pasur mosmarrëveshje ndërsa sot (e enjte) pas mbylljes së llogarisë, ... Read More »

Michael Douglas ka gënjyer për llojin e kancerit

ktori Michael Douglas ka rrëfyer se ka gënjyer për tipin e tumorit prej të cilit ai ka vuajtur për një kohë të gjatë. Britanikja ‘Daily Mail’ shkruan se aktori e ka bërë gjithçka për të mos prishur turneun e promovimit të filmin ‘Wall Street: paraja nuk fle kurrë”. Fituesi i dy çmimeve Oskar ka pranuar se në të vërtetë sipas ... Read More »

Harry gati të martohet?

Princi Harry raportohet se planifikon t’i propozojë martesë të dashurës së tij. Lidhja e Harryt me bukuroshen 24-vjeçare Cressida Bonas duket se po forcohet gjithnjë e më shumë dhe ai e sheh atë si nuse të ardhshme. “Cressie është një vajzë e cila përfundimisht e ka zbutur princin. Ai është kokë e këmbë në dashuri me të, dhe pavarësisht stilit ... Read More »