Lajmet e fundit
Shyhretja nuk po plaket, ja si pozoi këngëtarja

Shyhretja nuk po plaket, ja si pozoi këngëtarja

2Ora e plakjes siç duket për të është ndalur.

Këngëtarja Shyhrete Behluli përmes fotografive që po i publikon në rrjetet sociale, po tregon se dita-ditës po bëhet një zonjë e bukur e elegante, shkruan lajmi.net
Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku dukej si vajzë e re, përkundër moshës që ka.
Këngëtarja ka prerë flokët dhe me këtë pamje të re mbase do e shohim në klipin që po e xhiron me Gold AG.
Edhe veshja që kishte zgjedhur, e bënte Shyhretën të duket akoma më e re.