Showtime

Dardan Berisha puthet me ish të dashurën e Getit

8

Dardan Berisha mesa duket ka gjetur një mënyrë shumë të mirë për ta festuar fitoren e mbrëmshme kundër BC Astana. Lojtari i klubit basketbollistik Prishtina, Dardan Berisha mesa duket ka gjetur një mënyrë shumë të mirë për ta festuar fitoren e mbrëmshme kundër BC Astana. E mënyra më e mirë do të ishte në krahët e një bukurosheje siç është ... Read More »

Ja cili aktor turk po heq dorë nga aktrimi për këtë arsye

7

Me siguri do ju marrë malli! Ai është një ndër aktorët më të dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm. Bëhet fjalë për Baris Arduc, i njohur ndryshe si “Omeri” në një nga serialet turke, por tani ai ka dhënë një lajm të keq për fansat. “Do t’i përkushtohem pasionit për artet marciale”, -ka thënë ai, duke lënë të nënkuptuar ... Read More »

Babastars dhe Threedots me një tjetër projekt të përbashkët

6

Kohë më parë u bë publik lajmi për duetin mes Flori Mumajesit dhe Getoar Selimit. Por, mes dy grupeve të këtyre do të ketë edhe tjera risi, sa i përket anës profesionale, shkruan lajmi.net Fjala është për një këngë që po e sjellin Bruno nga Threedots dhe Cozman e Onati nga Babastars. Këtë gjë e ka konfirmuar Bruno përmes një ... Read More »

Nis sezonin e dasmave, Dafina shkëlqen me fustan të zi

5

Që nga viti i kaluar, orientimi i saj në karrierën artisike ka ndryshuar. Kjo se, këngëtarja Dafina Dauti ka filluar ta praktikoj zhanrin e muzikës popullore, duke u aktivizuar edhe me pjesëmarrje në dasma, shkruan lajmi.net Ndonëse në vitin 2017 kishte sezonin e parë, ajo u pëlqye nga publiku pasi kishte afër 25 dasma ku këndoi. Edhe pse vera nuk ... Read More »

Goldi ‘live’ ia kërkon Edi Ramës lirimin e kuksianëve

4

Shumë qytetarë të Kuksit janë arrestuar para disa ditësh pas protestës në Kalimash, për taksën rrugore që u vu nga Qeveria Shqiptare. E lirimin e tyre, po e kërkon reperi Gold AG, shkruan lajmi.net Ka qenë kryeministri Edi Rama ai i cili në Facebook ka hyrë ‘live’ dhe Goldi i ka komentuar duke i thënë që kërkon lirimin e të ... Read More »

Nora shfaqet me të bardha, ja çka ka bërë kësaj here

3

E tëra me të bardha. Siç duket këngëtares Nora Istrefi i ka rënë malli për të realizuar foto të reja profesionale, shkruan lajmi.net Ajo në Instagram dhe Instastory ka hedhur fotografi të shkëputura nga seti. E veshur me të bardha nga koka e deri të këmbët, Nora dukej shumë elegante dhe seksi në të njëjtën kohë. Read More »

Shyhretja nuk po plaket, ja si pozoi këngëtarja

2

Ora e plakjes siç duket për të është ndalur. Këngëtarja Shyhrete Behluli përmes fotografive që po i publikon në rrjetet sociale, po tregon se dita-ditës po bëhet një zonjë e bukur e elegante, shkruan lajmi.net Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku dukej si vajzë e re, përkundër moshës që ka. Këngëtarja ka prerë flokët dhe me këtë pamje ... Read More »

Këngëtari kosovar i nxjerrë këngëtares shqiptare foton nudo nga vaska

1

Tashmë është bërë i ditur lajmi se këngëtari Dren Abazi në klip do e ketë edhe këngëtaren shqiptare Evi Reçin. E Dreni në Instagram sonte ka hedhur një foto të Evit, e cila ishte në vaskë nudo. Ndonëse jo me “qëllim të keq” fotoja duket mjaft e nxehtë. Read More »

Miriami sjell plot ëmbëlsi në një imazh

98

Miriam Cani është emër shumë i dashur për publikun. Ajo nuk është aktive me këngë, por përmes rrjeteve sociale shpalos shumëçka nga jeta e saj private, shkruan lajmi.net. Në fotografinë e fundit, ajo ka shfaqur vajzën e saj duke fjetur, teksa po ia mbante dorën këngëtares. Projekti i fundit nga Miriami, është kënga “Dhurata”, që e këndon në duet me ... Read More »

Enca: Mos u vono, se unë nuk të pres

6

Enca Haxhia këto ditë ka qenë kryetemë e medieve rozë. Kjo për shkak të projektit të saj të fundit, i cili bëri bujë në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Këngëtarja kishte publikuar këngën “Dua”, në videoklipin e së cilës erdhi me skena erotike bashkë me modelin portugez. Megjithatë, këngëtarja nuk i ka dëgjuar kritikat, përmes rrjeteve sociale ajo tregon se suksesi ... Read More »