Lajmet e fundit
Arsenal ia shënon edhe dy gola të bukur CSKA Moscow

Arsenal ia shënon edhe dy gola të bukur CSKA Moscow

11Arsenal ka shënuar edhe dy gola të tjerë për të çuar në 4:1 epërsinë ndaj CSKA Moscow.

Është Ramsey që në minutën e 28’ shënoi golin e dytë të tij dhe të tretin për Arsenalin.
Golin e katërt e shënoi Lacazette në minutën e 35’, për të cilin po ashtu ishte goli i dytë në këtë ndeshje.