Lajmet e fundit
Nora shfaqet me të bardha, ja çka ka bërë kësaj here

Nora shfaqet me të bardha, ja çka ka bërë kësaj here

3E tëra me të bardha.

Siç duket këngëtares Nora Istrefi i ka rënë malli për të realizuar foto të reja profesionale, shkruan lajmi.net
Ajo në Instagram dhe Instastory ka hedhur fotografi të shkëputura nga seti.
E veshur me të bardha nga koka e deri të këmbët, Nora dukej shumë elegante dhe seksi në të njëjtën kohë.