Lajmet e fundit
Ja cili aktor turk po heq dorë nga aktrimi për këtë arsye

Ja cili aktor turk po heq dorë nga aktrimi për këtë arsye

7Me siguri do ju marrë malli!

Ai është një ndër aktorët më të dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm. Bëhet fjalë për Baris Arduc, i njohur ndryshe si “Omeri” në një nga serialet turke, por tani ai ka dhënë një lajm të keq për fansat.
“Do t’i përkushtohem pasionit për artet marciale”, -ka thënë ai, duke lënë të nënkuptuar se nuk do jetë më pjesë e ekranit.
Siç duket Baris e ka marrë shumë seriozisht këtë, pasi ka shkuar në Tajlandë ku po merr mësime për disa lloje të arteve marciale. Mund të jeni mërzitur, por nuk ka më mirë se kur ndjek pasionin tënd! Baris është edhe një këngëtar shumë i talentuar. Mjafton të kërkosh emrin e tij në internet dhe aty do të të shfaqen disa këngë dha bashkëpunime të tij.