Lajmet e fundit
Babastars dhe Threedots me një tjetër projekt të përbashkët

Babastars dhe Threedots me një tjetër projekt të përbashkët

6Kohë më parë u bë publik lajmi për duetin mes Flori Mumajesit dhe Getoar Selimit.

Por, mes dy grupeve të këtyre do të ketë edhe tjera risi, sa i përket anës profesionale, shkruan lajmi.net
Fjala është për një këngë që po e sjellin Bruno nga Threedots dhe Cozman e Onati nga Babastars.
Këtë gjë e ka konfirmuar Bruno përmes një fotografie të hedhur në Instagram.
Detaje tjera nuk janë zbuluar por padyshim që kënga mes këtij “bashkimi të forcave” do pëlqehet nga ana e publikut.