Lajmet e fundit

Showtime

Angela ekspozon gjoksin bombastik

​Dëshiron që gjatë gjithë kohës të jetë në qendër të vëmendjes dhe padyshim që një gjë të tillë po e arrinë shumë mirë. Fjala është për bukuroshen shqiptare, Angela Martini. Pas setit të ri të cilin e ka realizuar së fundmi ku vjen më sensuale se asnjëherë tjetër, duke ekspozuar linjat superseksi të trupit, ajo sjell edhe një foto tjetër ... Read More »

Flori dhe Elvana ngrenë flamurin kuqezi në SHBA (Foto)

Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata këto ditë kanë qëndruar në SHBA për të mbajtur koncerte para fansave të tyre,raporton KOSOVANEWS. Dy këngëtarët vazhdojnë bashkëpunimin, përkundër se ka pasur spekulime për një ‘çarje’ mes tyre. Në një mbrëmje në Boston, nuk ka munguar edhe doza e patriotizmit. Flori dhe Elvana kanë ngritur në skenë flamurin kuqezi, ndërsa një imazh nga ky ... Read More »

Sherr mes motrave Kokëdhima?

Vajzat e deputetit socialist Koço Kokëdhimes kanë marrë rrugën e artit dhe njiheshin para se babai i tyre t`i futej politikës. Besa prej vitesh është një ndër këngëtaret më të talentuara në Shqipëri, por dhe Bora ka hyrë fuqishëm në botën e modës me marken e saj “SAVAGE”. Por ajo që bën përshtypje është se pse Besa nuk vishet nga ... Read More »

Bukuroshja shqiptare që i mungon Old Traffordit (Foto)

Anders Lindegaard dhe partnerja e tij, Misse Beqiri, u larguan nga Manchester Unitedi gjatë verës, mirëpo ata vazhdojnë të ruajnë raportet me disa prej ish-bashkëlojtarëve të portierit. Madje, sipas Daily Mail, danezi dhe gruaja e tij shqiptare, kanë dalë në një datë të përbashkët me sulmuesin Wayne Rooney. Lindegaard nënshkroi për Djajtë e Kuq në vitin 2010, mirëpo asnjëherë nuk ... Read More »

Një ‘madam’ si Nora Isrefi

Nora Istrefi thuajse ditë për ditë po sjellë foto të reja për fansat. Madjo jo cilatdo foto. Në foto e fundit që ka publikuar Nora në faqen e saj në Instagram, flasin për një elegancë të veqantë të saj edhe pas lindjes linjat e saja jane perfekte. Ajo është bërë aktive edhe në komunikimet me fansat e saj nëpër rrjetet ... Read More »

Në vend të pasmeve, Shkëndija këtë herë sjell një thënje të mençur (FOTO)

Shkëndije Mujaj i ka çuditur të gjithë në vend se të sjell foto me të pasme siç bën çdo ditë e çdo orë, ajo ka ardhur me një fjalë të urtë amerikane. “Një ditë dikush do hyjë në jetën tënde dhe do të bëjë të kuptosh pse nuk je zgjuar me tjetër kë”. Read More »

Eneda Tarifa fiton Festivalin e Këngës në RTSH (Video)

Eneda Tarifa me këngën “Përrallë” është fituesja e edicionit të 54 të Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar. Kënga fituese e këtij festivali do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurosong Contest 2016, në Suedi. Vendi i tretë i takoi Flaka Krelanit, kurse vendin e dytë e zuri Aslaidon Zaimaj. Këto ishin këngët konkurruese në natën finale: “Jeto dhe ëndërro” – ... Read More »

Fjolla Morina me të dashur të ri (Foto)

Viti i ri po e gjen Fjolla Morinën me një dashuri të re. Pas një pauze shumë të gjatë me mbrëmjet muzikore për shkak të lindjes së vajzës, Alayah-s dhe përkujdesit prindërorë që Fjolla duhet t’i falte, si duket ka ardhur koha edhe për pak romancë për Fjollën. Këngëtarja në Snapchat ka vet-konfirmuar një romancë të re, ku duket shumë ... Read More »

Stine “rreh” Florin përsëri (Foto)

Pas sherrit në “Kënga Magjike” Stine dhe Flori janë gjithnjë në qëndër të vëmendjes për sjelljen e tyre karshi njëri-tjetrit. Është Stine ai që e ka “mundur” sërish Florin, kësaj radhe në klikime. Edhe pse kënga e Florit “Me fjalë të vogla” rrëmbeu çmimin e publikut në natën finale të KM, tani Stine ja kaluar edhe në klikime. “Çifti simpatik” ... Read More »

Xhuli Nura nuk ndalet veç me Benzeman, selfie edhe me Januzajn (Foto)

Xhuli Nura duket se është duke e shijuar jetën në Dubai. Modelja kosovare, Xhuli NUra është duke e shijuar në maksimum jetën në Dubai. Ajo është takuar me yllin e Borussia Dortmundit, Adnan Januzaj, me të cilin ka bërë një selfia dhe e ka përshkruar si takim shqiptarësh. “Ne shqiptarët party në Dubai, Adnan Januzaj”, shkruan Xhuli në Facebook. Kujtojmë ... Read More »