Lajmet e fundit

Showtime

6 foto të motrës ‘bombë’ të Genta Ismajlit (Foto)

Genta Ismajli është shumë atraktive në skenë, dhe ka shumë hite të cilat dëgjohen dhe pëlqehen. Atë jemi mësuar ta shohim duke bërë shou, ndërsa me fotot provokative të cilat i poston ngjallë gjithmonë reagime. Përveq Gentës po aq reagime ka filluar të ngjallë edhe motra e saj e cila së fundmi ka postuar foto tërheqëse në rrjetin e saj ... Read More »

Më të bukura bikinit apo pronarja e tyre?

Hera e fundit kur modelja ka lundruar me dërrasë, duket se nuk ka përfunduar aq mirë, pasi që bukuroshja është trajtuar në spital, ngase e kishte prerë mjekrën, por bukuroshja australiane është kthyer në plazh për t’i zënë disa valë. Bukuroshja 20-vjeçare ka pozuar me dërrasën e saj të lundrimit, ndërsa ka zbuluar figurën e saj të mrekullueshme me bikini. ... Read More »

Dikush po e puth Bleonën, a është ai mashkulli që po kërkonte ?(Foto)

Bleona Qereti është këngëtarja jeta private e të cilës është komentuar dhe vazhdon të komentohet gjithmonë.  Mirëpo, pavarësisht se çfarë ndodhë ajo nuk e ka problem të flasë para mediave dhe të tregoj sekrete nga më të ndryshmet për jetën e saj private, transmeton Kosovanews. Duke qenë se po vazhdon të ketë suksese të mëdha, edhe bukuria e Bleonës po ... Read More »

Serena Buçaj, shqiptarja që fitoi çmimin ‘Miss New York 2016’ (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Serena Buçaj e ka fituar mbrëmë çmimim “Miss New York 2016”. Buçaj arriti të mposht 50 garuese që ishin kandidate për këtë çmim duke u bërë shqiptarja e parë si më e bukura e New Yorkut. Bukuroshja shqiptare me origjinë nga Puka – lindur e rritur në SHBA , Serena Buçaj, do të ketë mundësi këtë vit për ... Read More »

A ka qenë i shëndoshë ‘Oki’ edhe kur ka qenë fëmijë (Foto)

Rrjetet sociale kanë bërë që adhuruesit e shumë fytyrave publike të jenë të informuar me jetën e tyre jashtë kamerave. Këngëtarët e aktorët tanë u kanë rrëmbyer zemrat e njerëzve me hite e role të ndryshme nëpër seriale e filma. Njësoj edhe aktori Fatmir Spahiu, nga i cili ju sjellim një foto të cilën e ka postuar në Instagram ku ... Read More »

Kështu e përshëndet Luana kombëtaren (Foto)

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca me zemër është me kombëtaren. Njëra prej këngëtarëve dhe prezantueseve më të përfolura të këtij viti Luana Vjollca i ka dhënë moral kombëtares shqiptare nga Instagrami. Read More »

Vildane Zeneli, joshëse me veshje intime

Hiret e saj të bukura dhe format tejet seksi e kanë bërë atë një nga emrat shqiptar më të njohur në botë, në fushën e modës. Bëhet fjalë për Vildane Zenelin, e cila është gjithashtu mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo shpeshherë ndan foto nga puna e saj me miqtë dhe adhuruesit. Së fundi ajo ka postuar disa foto ku ekspozon ... Read More »

Milaim Zeka tallet me Hashim Thaçin, thotë se nuk është i bërë synet (Video)

Gazetari kosovar, Milaim Zeka në emisionin N’Kosovë Show, është tallur fort keq me Isa Mustafën e Hashim Thaçin. Ai ka thënë se Isa Mustafën do ta bënte synet për të tretën herë, derisa ka thënë se pas tij, stnet do ta bënte Hashim Thaçin. “Hashim Thaçi nuk është i bërë synet. Për atë arsye edhe është bërë ministër i Jashtëm”, ... Read More »

Labi tani planifikon punësimin e 7000 personave

Këngëtari Labinot Tahiri me postimin e tij të para pak çasteve më parë ka befasuar. Ai ka zbuluar idenë në të cilën po punon për punësimin e 7000 personave brenda dhe jashtë vendit në bashkëpunim me një agjensi. E tëra kjo vetëm për një mirëqenie të popullit dhe për të evituar migrimin ilegal. Ky është postimi i tij: LAJMRIM! E ... Read More »

Ja kë e zgjedh Afërdita Dreshaj në mes të Ledrit dhe Agon Amigës (Video)

Në pytjen se me kë do të bënte duet me Ledrin apo Agon Amigën, ajo zgjodhi përseri Agon Amigën. Afërdita e Agon Amiga ishin protagonistë të showbizit vitin që lëmë pas me skandalin rreth aferës apo jo në mes tyre gjatë bashkëpunimit në këngën “Topless”. Read More »