Lajmet e fundit

Showtime

Lyrical Son vjen me një baladë dashurie (Video)

Lyrical Son ka publikuar projektin e tij më të ri. “Hey hey hey” titullohet kënga, e cila erdhi e realizuar me videoklip. Kënga është një baladë dashurie dhe është prodhim i Redbox, me tekst dhe muzikë nga vetë reperi. Read More »

Ja si ua qet gjuhën Vildanja (FOTO)

Vildane Zeneli nuk ua ka treguar të pasmet e as gjoksin. Kësaj radhe ajo, ka vendosur që tua ekspozojë gjuhën fansave të saj. Edhe në bluzë e ka të njëjtën shenjë. Read More »

Yllka Kuqi prezenton bashkëshortin Astritin (Foto)

Është martuar para disa vite, por këngëtarja Yllka Kuqi nuk publikon shpesh foto me burrin e saj Astritin. Ajo zakonisht përdor rrjetet sociale për të publikuar foto nga mbremje e koncerte të ndryshme,shkruan Magazina.al Por Yllka ka vendosur që  të publikoj një fotografi me bashkëshortin e saj, ku shihet se së bashku kanë qenë në ndonjë mbrëmje festive. Read More »

Sara prej Korçe’ braktis serialin ‘O sa mirë’, ja arsyeja

Eftiola Lacka i ka dhënë ‘fund’ karrierës prej aktoreje. Aktorja shqiptare e njohur me rolin e korçares, Sara Kocaqi në serialin ‘O sa mirë’ ka braktis Shqipërinë dhe aktivitetin artistik. Kështu ka thënë një burim i afërt me aktoren. “Po është e vërtetë. Eftiola ka vendosur të jetojë në Amerikë pasi ka marr edhe leje-qëndrimin në SHBA”, ka thënë burimi, ... Read More »

Motrat Vjollca në darkë me nënën e tyre (Foto)

Marina dhe Luana Vjollca janë dy motrat prezantuese më të famshme në Shqipëri. Motrat Vjollca janë shumë të lidhura me nënën e tyre pasi që ajo i ka rritur e vetme vajzat e saj. Dashuria që ato kanë për nënën shihet qartë edhe në postimet që ato bëjnë për të në rrjetet sociale, transmeton KOSOVANEWS. Së fundmi Marina ka qenë ... Read More »

Kida ndryshon përsëri, ja si duket ajo (Foto)

Kida, këngëtarja që aktualisht është njëra ndër më të kërkuarat në trojet shqiptare, edhe pse e re në moshë, sukseset e saj s’kanë të ndalur. Viti 2015 ishte viti në të cilin këngëtarja solli hite me të cilat u bë edhe më e njohur. Madje, “Premtimet” që ishte në bashkëpunim me Mozzik mblodhi mbi 20 milionë shikime në youtube duke ... Read More »

Vlora Çitaku shkoi për ambasadore, po del të jetë “super-modele” (Foto)

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku nuk po e prezanton në Amerikë vetëm diplomacinë kosovare, por edhe aftësinë fotogjenike që kemi, pa e harruar edhe dukjan e saj. Kosovari me famë botërore, Fadil Berisha e ka nxjerrur Vlora Çitaku pranë një foto si një modele tërheqëse. Read More »

Kjo është e bija sexy e futbollistit të famshëm të argjentinas (Foto)

E bija e futbollistit Claudio Caniggia, Charlotte, nuk resht së ekspozuari të pasme te saj seksi. Instagrami i saj gëlon nga fotot provokuese. Read More »

Ju kujtohet Mia nga ‘Rebelët’? Ja si duket ajo sot (Foto)

Luisana Lopilato është aktorja shumë e famshme nga Argjentina. Shumë vite më parë u transmetua edhe në Kosovë seriali i famshëm ‘Rebelët’, i cili përfshiu moshat adoleshente, pasi që edhe personazhet ishin të tillë. Mia ishte një ndër personazhet më të spikatura në këtë serial dhe ndër më të dashurat nga publiku. Sot ajo është e martuar me këngëtarin e ... Read More »

Kur Beyonce vallëzon shotën (Video)

Si do të dukej Beyonce duke vallëzuar vallen e famshme shqiptare? Një video e edituar shfaqë këngëtaren me famë botërore duke vallëzuar nën tingujt e shotës. Në fakt, videoja është nga videoklipi i saj ‘Drunk in love’, por e edituar me muzikën e valles së shotës, e madje e kombinuar mjaft mirë. Read More »