Bëhen bashkë dy shqiptaret, Bebe Rexha dhe Rita Ora ndajnë çmim në iHeartRadio

Bëhen bashkë dy shqiptaret, Bebe Rexha dhe Rita Ora ndajnë çmim në iHeartRadio

beberitar2-702x459Dy shqiptaret Rita Ora dhe Bebe Rexha janë paraqitur bashkë në skenën e ‘The Forum’ në Los Angeles për të ndarë një çmim në kuadër të edicionit të sivjetmë të iHeartRadio Music Awards.
Dy këngëtaret shqiptare me famë botërore e kanë ndarë çmimin për bashkëpunimin më të mirë dhe kanë shkëlqyer së bashku.

(Foto: Getty Images)
Trofeu për bashkëpunimin më të mirë shkoi për “The Chainsmokers” dhe “Coldplay”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*