Lajmet e fundit

Bleona për Shën Valentin “godet” me një provokim

bleona1E njohur kohëve të fundit për provokime të shpeshta përmes fotografive në rrjetin Instagram, këngëtarja Bleona Qereti ka realizuar edhe sot një të tillë.
E veshur me një rrjetë të tejdukshme, me dorëza boksi në duar dhe një helmetë në kokë, ajo ka vendosur që në këtë mënyrë të urojë ditën e të dashuruarve.
Si gjithmonë Bleona dukej mjaftë seksi./indexbleona2