Lajmet e fundit

Fjolla Morina ekspozon gjoksin shpërthyes (Foto)

fjolla morinaKëngëtarja e njohur Fjolla Morina është në përgatitje të klipit të saj të ri.
Ajo është e njohur për format e saj shpërthyese dhe fotot provokuese, shkruan Indeksonline.fjolla
Fjolla në llogarinë e saj personale në Instagram ka publikuar sekuenca nga videoklipi i ri në të cilën shihet gjoksi i saj bombastik.