Lajmet e fundit
Notat për Xhakën, Mustafin dhe të tjerët

Notat për Xhakën, Mustafin dhe të tjerët

8Arsenali i Granit Xhakës dhe Shkodran Mustafit ka shënuar një fitore bindëse sonte kundër CSKA Moskës duke e mundur atë më rezultat 4-1.
CSKA Moska është gjendur sot në breshëri të topçinjve në Londër, ku ata kanë pësuar 4 gola brenda 30 minutave.
Lacazette dhe Ramsey me nga dy gola i sollën fitoren Arsenalit.
Notat e lojtarëve mund t’i shikoni në fotografinë e mëposhtme.