Lajmet e fundit

Kur zhvishen ‘engjëjt’ e Victoria’s (Video)

engjujPas Sports Illusrtated është dhe Victoria’s Secret që ka menduar të realizojë një kalendar me tendencat më të fundit të kostumeve të banjës për femra.
Kalendari, që pritet të prezantohet me datë 9 mars do të jetë vërtet tundues, siç tregon dhe një xhirim i shkurtër i shpërndarë në faqen online të kësaj kompanie, ku modelet e përzgjedhura janë dhe ‘engjëjt’ e Victoria’s.
Behati Prinsloo, Candice Swanepoel, Elsa Hosk, Jasmine Tookes, Jospehine Skriver, Lais Ribiero, Lily Aldridge, Martha Hunt, Romee Strijd, Sara Sampaio, Stella Maxwell, Taylor Hill dhe Vita Sidorkina, janë 13 engjëjt që do të marrin pjesë në këtë kalendar. /TCH/