Lajmet e fundit

Kush është modelja shqiptare me të pasmet më seksi?

modelehafiaHaffia Mira është modele kosovare e cila jeton dhe vepron në Nju Jork.
Mira është 24 vjeçare dhe shquhet për format bomastike të trupit të saj, e posaçërisht për të pasmet e saj superseksi, shkruan Indeksonline.
Në një foto të postuar në profilin personal në Instagram, ajo ka pozuar mjaftë seksi ku fokusohen të pasmet e saj shpërthyese.