Lajmet e fundit
United dhe Chelsea në hall, Moratas i vjen ofertë e madhe nga Kina

United dhe Chelsea në hall, Moratas i vjen ofertë e madhe nga Kina

alvaroSulmuesi i Real Madridit, Alvaro Morata, që kërkohet nga disa skuadra të Ligës Premier, ka ofertë marramendëse nga Kina.
Manchester United dhe Chelsea janë vënë pas spanjollit dhe dëshira e tij është ky kampionat.
Sipas asaj që shkruan Marca, një klub nga Superliga kineze është shumë i interesuar për Moratan.
Ky klub i ka ofruar një pagë prej 35 milionë euro në vit për pesë sezone me radhë.
Oferta në tavolinë është katër herë më e madhe se ajo e United dhe Chelsea, por lojtari është i ri dhe kërkon karrierë -citon. /Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*