Lajmet e fundit

Cool

Është ndër modelet më me nam në botë, por ka një peng (Foto)

Naomi Campbell ka deklaruar se është e vendosur që të nisë një kapitull të ri në jetë dhe të bëhet nënë. 45-vjeçarja, e njohur për linjat e saj, thotë se nuk di se në çfarë mënyre do të ketë fëmijë, por shton se përherë ka ëndërruar të bëhet nënë. Supermodelja shprehet se kjo do të ndodhë, por nuk është duke ... Read More »

Tre meshkujt që Dafina Zeqiri i deshi shumë (Foto)

Dafina Zeqiri pos për muzikën e saj, përherë është përfolur edhe për jetën private e posaçërisht lidhjet e dashurisë me meshkuj të ndryshëm, shkruan “Kosovarja”. Flitet se në jetën e saj ka pasur shumë meshkuj, por dihet me saktësi se cilët kanë qenë ata që ajo i ka dashur dhe ekspozuar më së shumti. Kur këngëtarja ishte në fillimet e ... Read More »

Tetë shenja që do ta tradhtoni të dashurin!

Në qoftë se do t’i njihni këto sinjale, me siguri jeni në rrugë që t’i kaloni kufijtë. Mirëpo, nëse reagoni me kohë, mund të pengoni kaosin. Kur është e gatshme femra të tradhtojë partnerin e vet, më së shumti e bën për shkak të seksit. Aferat ndodhin për arsye të ndryshme. Mirëpo, para se të kaloni kufijtë, mendoni si keni ... Read More »

Irina Shayk zhvishet si asnjëherë më parë

Modelja e famshme, Irina Shayk u përfol ditët e fundit për një ndarje të mundshme për shkak të një tradhtie që i dashuri i saj, aktori i njohur i Hollivudit, Bradley Cooper, i kishte bërë me supermodelen Naomi Campbell. Por duket se kjo nuk është përjetuar edhe aq keq nga bukuroshja ruse, e cila ka ditur gjithnjë që ta kthejë ... Read More »

Pa kë s’e imagjinojnë jetën

Disa të famshëm kanë pasur privilegjin për të lindur si fëmijë të yjeve të njohur dhe rrugën e tyre drejt famës e kanë pasur të hapur paraprakisht. Në anën tjetër, disa të tjerë vetëm me përpjekjet dhe punën e tyre kanë arritur të bëhen yje dhe pasurinë e fituar me dëshirë e shpenzojnë për prindërit e tyre. Ja disa të ... Read More »

Kush ësht “Dalina”, boomba që do shpërthej shum shpjetë!

Dalina Rukovci (Dalina) është këngëtare e re nga Gjilani, një talente me nje zë të ëmbel,dhe të veqantë romatik,në zhanrin RnB/Pop! pritet që së shpejti të lansoj një album të vetin,ku do të jetë pjesë e skenës tone muzikore, më një super klip që do të bejë një boom në trojet tona, por gjithashtu synimin e ka edhe jasht vendit,pra ... Read More »

Luana më e bukur se kurrë

Prezantuesja, por së fundmi edhe këngëtare, Luana Vjollca ka postuar një fotografi në Instagram dhe duket shumë e bukur,Bukuroshja seksi, ka të veshur një fustan të zi me disa rripa të gjoksi, i cili të krijon përshtypje se do t’i pëlcas, pra kështu ajo do të duket në emisionin ‘E diel’ që shfaqet në Top channel . Kujtojmë se kënga ... Read More »

Anxhelina Hadërgjonaj e “nxjerrë” gjoksin nga vendi me këto lëvizje (Video)

E bija e Albëries, Anxhelina ka arritur në Los Anxhelos. Bukuroshja e Hadërgjonajve nga Amerika sjellë diçka nga aftësitë e saj vallëzuese dhe provokuese me gjoksin e saj të cilin e “tundon” fort me disa lëvizje para telefonit nën ritmin e muzikës. javascript:; Read More »

Eliza Dushku, në shfaqjen e filmit “Shok” në Amerikë (Foto/Video)

Filmi shqiptaro britanik, SHOK, i nominuar për Oscar, një javë para se të mbërrijë në Los Angelos, gjatë udhëtimit të tij në SHBA- mbrriti në Worcester të Massachusetts, në shfaqjen e rradhës, për publikun amerikan dhe shqiptarë, në Qendrën Akademike Jefferson e Clark University, të shtunën më 20 shkurt. Në këtë shfaqje, ka marrë pjesë së bashku me studentët dhe ... Read More »

Policia, kundër turit botëror të Beyonces

Mbështetja për një bojkotim të turit botëror të Beyonces, nga ana e punonjësve të zbatimit të ligjit, ka nisur të rritet, edhe pse kritikët e hedhin poshtë si të panevojshëm një veprim të tillë. Apeli për bojtokimin e lançimit të turit në muajin prill, në “Marlins Park”, e lëshoi sindikata e policëve të Miamit. Por, lufta kundër yllit të muzikës ... Read More »