Lajmet e fundit

Cool

Publikohen fotot seksi të Kendall Jenner

Modelja e njohur e Victoria’s Secret, Kendall Jenner është viktima e radhës e hakerëve. Siç duket janë hakerët ata që kanë “depërtuar” në telefonin e nënës së Kendall, ku kanë arritur të marrin edhe disa foto “të nxehta” të Kendall, shkruan Daily Star, Në këto foto, Kendall shihet me frontmenin e bendint O direction, Harry Styles me të cilin ka ... Read More »

Teuta, shprehë dashurinë e madhe që ka për Adonisin

Aktorja dhe prezantuesja Teuta Krasniqi, tash e një kohë është në lidhje me të dashurin e saj Adonisin. Përmes rrjetit social Instagram, Teuta, ka zgjedhur që t’i thotë atij disa fjalë shumë të dashura. “Ti kurr nuk dështonë të më mahnitësh mua .Unë kurrë nuk do të lodhem duke të dashur. E admiroj mënyrën se si ju më bëni të ... Read More »

Cfarë po pretendon Rovena Stefa me fotosesionin “Erotik”

Këngëtarja nga Shqipëria, Rovena Stefa lajmëroi për ardhjen e një fotosesioni shumë të nxeht, dhe kështu doli. “Erotic” janë emëruar fotot nga vetë këngëtarja, e që deri më tani janë prezantuar disa sosh, shkruan Indeksonline. Fotot janë tejet provokative, nisin që nga të pasmet e deri tek thithkat. Ndoshta me anë të këtij veprimi, Stefa është munduar të thyejë tabut, ... Read More »

Amber Rose ekspozon linjat seksi

Modelja është shfaqur tejet seksi para fansave të saj derisa ka pozuar para tyre. Amber ka mahnitur fansat e saj me linjat e saj super seksi, derisa kishte përzgjedhur të vishej në të zeza, shkruan Mirror, Ajo ka ndarë këtë foto me 10.2 milion ndjekësit e saj duke iu lënë një mesazh për ditë të mbarë. Read More »

Asetet “shpërthyese” të Holly Hagan

Modelja dhe bukuroshja e njohur Holly Hagan i është kundërpërgjigjur komenteve rreth saj për ndërhyrje kirurgjike. Përgjigjen më të mirë ajo e ka dhënë duke postuar disa foto ku shfaqen të pasmet e saj bombastike, shkruan Mirror, transmeton Indeksonline. Në fotot që ajo ka postuar në rrjete sociale shfaqen të pasmet dhe gjoksi i saj shpërthyes. Me anë të postimit ... Read More »

Bleona rrëmben vëmendjen e showt me gjoksin bombastik

Sonte ka filluar spektakli më i ri në Tv Klan “Your Face Sounds Familiar. Pjesë e jurisë së këtij show shqiptar është këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti. Por, më shumë se spektakli ka marr vëmendjen Belona, e cila ka vënë në pah gjoksin e saj bombastik me një fustan, i cili tregon njërën anë të zhveshur të trupit të këngëtares. Vlen ... Read More »

Elizabeth Hurley shfaqet nudo

Aktorja dhe modelja e njohur angleze, Elizabeth Hurley është e njohur për paraqitjet e saj, të cilat gjithnjë kanë lënë përshtypje të mëdha tek audienca. Elizabeth ka realizuar disa foto, ku janë mbledhur në një koleksion fotosh nudo. Format e saj super seksi e shfaqin anglezen në disa poza të cilat nuk janë pare asnjëherë më parë. Read More »

Sabri Fejzullahu në krahët e Ryva Kajtazit

Jo rrallë herë ata takohen në mbrëmje të ndryshme muzikore. Kësaj radhe, Sabri Fejzullahun dhe Ryva Kajtazin i ka “bashkuar”, dita ndërkombëtare e gruas, 8 marsi. Sabriu dhe Ryva, me këtë rast kanë bërë një foto së bashku. “Me Sabrianon”, ka shkruar Ryva në mbishkrimin e fotos, transmeton Indeksonline. Duket se dyshja në fjalë, në këtë mbrëmje të vecantë, me ... Read More »

Këto janë fotot më seksi të Elvana Gjatës

Ajo është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të trevave shqiptare. Bëhet fjalë për Elvana Gjatën, ajo e cila shquhet për zërin e saj të ëmbël. Hic më pak ajo shquhet edhe për stilin e saj të vecantë, shkruan Indeksonline. Më poshtë mund të shihni disa nga foto më seksi të këngëtares në fjalë. Read More »

Kur zhvishen ‘engjëjt’ e Victoria’s (Video)

Pas Sports Illusrtated është dhe Victoria’s Secret që ka menduar të realizojë një kalendar me tendencat më të fundit të kostumeve të banjës për femra. Kalendari, që pritet të prezantohet me datë 9 mars do të jetë vërtet tundues, siç tregon dhe një xhirim i shkurtër i shpërndarë në faqen online të kësaj kompanie, ku modelet e përzgjedhura janë dhe ... Read More »