Lajmet e fundit

Cool

Kjo është “RECETA” e modeleve tona: U bën të njohura e të pasura “brenda nate”!

Modelet tona, kohëve të fundit kanë arritur sukses shumë të madh dhe janë bërë të njohura për publikun sa hap e mbyll sytë. Ato kanë gjetur recetën dhe mënyrën me të lehtë për të arritur këtë. Se pari, filluan me veshje provokative, e pastaj filluan edhe të zhvishen dalëngadalë, duke ekspozuar linja trupore mjaftë seksi, pa përjashtuar edhe ndërhyrjet kirurgjike. ... Read More »

Jess Molly, modelja australiane që po çmend rrjetet sociale

E quajnë australianja me format më të mira, dhe janë pikërisht këto forma që e kanë bërë pjesa të kopertinave më në zë të revistave botërore. Jess Molly, ka pozuar në fillim për revistën Zoo e deri tek ajo me famë të madhe botërore Maxim. Tani është një nga modelet më të kërkuara të momentit. Read More »

Pozon në lum, sa për të na bërë “shkrum”

Modelja e famshme amerikane, Chrissy Teigen ka bërë fotosesion seksi për magazinën e famshme “Sports Illustrated”. Modelja e cila është në lidhje me John Legend në fakt kishte bërë fotosesion pak muaj më parë por që tani i janë publikuar fotot seksi nga lumi. Chrissy Teigen tani është shtatzënë në pritje së fëmijës së parë. Read More »

Bleona Qerreti nxjerrë gjoksin dhe “zogun”

Bleona Qerreti ka qenë e angazhuar ditëve të fundit me disa udhëtime dhe intervistë në Itali. E ftuara speciale në San Remo përveç tregimeve që bëri për Shqipërinë, Bleona tregoi shumëçka edhe nga linjat e saj seksi. Ajo ka bërë foto seksi në Itali ku si gjithmonë nuk ngurron të tregojë linjat e saj. Madje gjoksi i saj është i ... Read More »

Si mund t’i mbijetoni një tradhtie?

Studimi i fundit i revistës amerikane ‘Terapia e Martesës dhe Familjes’ tregoi se 57% e meshkujve dhe 54% e femrave kanë tradhtuar të paktën një herë. A nuk njohim edhe së afërmi shumë raste që na e vërtetojnë këtë? Pavarësisht mënyrës se si ndodh, të zbulosh se i dashuri yt të ka tradhtuar krijon ndjesinë e një shkatërrimi, tronditjeje, përmbysje ... Read More »

Bleona për Shën Valentin “godet” me një provokim

E njohur kohëve të fundit për provokime të shpeshta përmes fotografive në rrjetin Instagram, këngëtarja Bleona Qereti ka realizuar edhe sot një të tillë. E veshur me një rrjetë të tejdukshme, me dorëza boksi në duar dhe një helmetë në kokë, ajo ka vendosur që në këtë mënyrë të urojë ditën e të dashuruarve. Si gjithmonë Bleona dukej mjaftë seksi./index Read More »

Si të zbulohen sekretet në një lidhje dashurie

Kur jeni me dikë doni që të mos ketë sekrete, të cilat mund t’ju dëmtojnë marrëdhënien, por në fakt duhet të tregoheni të kujdesshëm që të mos zbuloni gjëra të rëndësishme tepër shpejt apo tepër vonë… Kur keni krijuar një marrëdhënie të re, është e vështirë të vizatoni një kufi të diçkaje që personi tjetër duhet ta dijë dhe të ... Read More »

Shpërthyese: Irina pozon nudo në krahët e një mashkulli (Foto)

Irina Shayk di si të provokoje dhe të “rrise temperaturat” . Modelja ruse ka treguar hiret e saj duke pozuar nudo për reklamen e xhinseve Givenchy. Në disa nga fotot nudo artistike të modeles, duken dhe thithkat e saj. Read More »

Me këto foto Kylie Jenner nuk i lë vend imagjinatës (Foto)

Edhe pse e dashura e tij mahnitëse Kylie Jenner ishte e ulur në radhën e parë, hip hop artisti Tyga edhe një herë dëshmoi që është një interpretues gjakëftoht, gjatë një performance të papritur në javën e modës në New York. Bukuroshja 18 vjeçare Kylie Jenner, kishte veshur një kostum të tejdukshëm duke shfaqur linjat e saja “Bombastike”. Read More »

Alban Ukaj: Shteti është kapur nga të paditurit [video]

Sarajeva, Prishtina, Shkupi e Beogradi, janë vetëm disa prej vendeve ku gjejmë emrin e aktorit kosovar Alban Ukaj. Janë të panumërta shfaqjet e filmat, në të cilët ai ka qenë pjesëmarrës në këto vende të rajonit, duke u bërë një ndër emrat më të kërkuar sa i përket aktrimit. Ai, që nga ditët e fundit të janarit dhe javën e ... Read More »